"Все готове та заряджене". Трамп відреагував на погрози КНДР вдарити по американських базах

Американський лідер сподівається, що Кім Чен Ин не завдаватиме ракетного удару. 

Президент США Дональд Трамп заявив про те, що готовий до військової відповіді у разі якщо КНДР завдасть удару по американським базам на острові Гуам.

"Військові рішення зараз повністю запроваджені в дію, все заряджене і готове, якщо Пхеньян поведеться нерозсудливо. Сподіваюся, Кім Чен Ин знайде інший шлях!", - написав Трамп на своїй сторінці у Twitter.

ВідеоКНДР обіцяє план удару по острову Гуам до середини серпня

Раніше ЗМІ сколихнули погрози КНДР завдати удару по американських базах на острові Гуам. Це чергове загострення відносин між США і КНДР, які постійно погіршуються з часу обрання Дональда Трампа президентом США.

14 і 21 травня Корея здійснила запуск ракет. Після цього Трамп закликав до більш жорстоких санкцій проти КНДР. 29 травня відбувся новий запуск північнокорейської ракети з прибережного міста Вонсан, в якому розташована військово-морська база.

Внаслідок цього, 2 червня Рада Безпеки ООН розширила адресні санкції проти Північної Кореї. Однак 8 червня з міста Вонсан знову запустили кілька ракет класу "земля-судно". Снаряди пролетіли близько 200 кілометрів.

4 липня КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може завдати удару в будь-якій точці світу". Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км і летіла до мети 39 хвилин, після чого впала в Японському морі.

У середу, 9 серпня, в Пхеньяні заявили, що Кім Чен Ин розглядає можливість запустити у військових США ракети середньої дальності. Таку заяву КНДР є реакцією на слова Трампа про те, що Вашингтон КНДР відповість "вогнем і люттю" у тому випадку, якщо дії Північної Кореї будуть загрожувати Штатам.  

Залиште свій коментар