Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вселенський патріарх вперше відреагував на звинувачення від РПЦ

Варфоломій зазначив, що не збирається піддаватися тиску.

Вселенський патріарх Варфоломій вважає, що Російська православна церква рано чи пізно змириться з рішенням про надання автокефалії церкві України.

Про це повідомляє Orthodoxia.info.

Патріарх переконує, що не збирається відступати під тиском, що чиниться на нього через українське церковне питання. Він наголосив, що привілеї Вселенського патріархату засновані на рішеннях і канонах Вселенських Соборів і є обов'язковими для всіх в православ'ї.

"Подобається чи ні нашим російським братам, рано чи пізно вони погодяться з рішенням, ухваленим Вселенським патріархатом, бо у них немає іншого вибору", - сказав він.

Варфоломій додав, що він прекрасно знає про "добре оплачувані статті" і про "чорну пропаганду" з російського боку.

ВідеоРПЦ шантажує Єрусалимський патріархат

У РПЦ зробили нову гучну заяву: якщо Єрусалимський патріархат стане на бік Константинополя та дозволить у Храмі Гробу Господнього служити священикам Української церкви, росіяни богослужіння там призупинять. Зрештою, це призведе і до розірвання стосунків РПЦ із Єрусалимською церквою. 

РПЦ шантажує Єрусалимський патріархат

Нагадаємо, на засіданні Священного синоду РПЦ у Мінську 15 жовтня було прийнято рішення, що Російська православна церква повністю розриває відносини з Константинопольським патріархатом. Також у РПЦ заявили, що не приймають і не будуть додержуватися рішення Константинополя щодо України. 

У РПЦ звинуватили Константинополь у "катастрофічному порушенні" єдності світового православ'я звинуватили Константинополь у "катастрофічному порушенні" єдності світового православ’я. Там також зазначили, що такими діями Вселенський патріархат "легалізував розкол".

Залиште свій коментар

Вибір редакції