Вселенський Патріарх закликав відмовитись від АЕС: вони небезпечніші, ніж землетруси і цунамі

Партіарх переконаний, що АЕС становить набагато більшу небезпеку для Японії, ніж землетруси і цунамі.

Вселенський (Константинопольський) Патріарх Варфоломій I запропонував відмовитися від атомних електростанцій на користь альтернативних джерел енергії.

Патріарх зробив свою заяву на тлі аварійних зупинок на японських АЕС після землетрусу і цунамі. Він переконаний, що АЕС становить набагато більшу небезпеку для Японії, ніж землетруси і цунамі.

"Ми молимося про народ Японії і звертаємо свій заклик до людей, які ухвалюють рішення у сфері атомної енергетики. За всієї пошані до науки пропонуємо замінити атомні електростанції, такі небезпечні для людства, різними формами "зеленої" енергії, яка безпечна. Творець дарував нам сонце, вітер, моря й океани, які можуть стати джерелами енергії, достатньої для людства", - заявив Варфоломій I.

Нагадаємо, на японській АЕС "Фукусіма-1" стався четвертий вибух. Навколо АЕС була встановлена ​​20-кілометрова зона повної евакуації населення. За її межами в радіусі ще 10 км жителям рекомендовано без крайньої необхідності не залишати домівки. Там закриті школи, громадські установи.

Читайте також:

На АЕС "Фукусіма-1" загорівся четвертий реактор: радіація наближається до Токіо

На "Фукусімі-1" стався новий вибух: рівень радіації перевищив норму

На японських реакторах почало плавитися ядерне паливо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: