Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всі українці, які застрягли в албанському аеропорту, повернулись додому

Літак з Тирани до Києва вилетів о 22:20.

Українці, які застрягли в аеропорту албанської столиці Тирани через скасування своїх авіарейсів, вже вилетіли додому.

Про це у своєму Twitter повідомив заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"О 22:20 з Тирани до Києва вилетів літак зі всіма українцями, що очікували повернення додому", - заявив він.

Нагадаємо, сотні українських туристів залишаються заблокованими в аеропортах кількох країн. По кілька годин, а то й діб люди сидять в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, а також в аеропорту "Київ". І всі вони - клієнти однієї авіакомпанії. Там пояснили, що затримки рейсів пов'язані з невиплатою коштів туроператором. Той своєї провини не визнає.

ВідеоДві сотні українських туристів застрягли ще й в Албанії

Уже добу не можуть вилетіти українські туристи з Албанії."Туристи вже добу не можуть вилетіти до Києва із Тірани. 200 людей, із яких половина - це малолітні діти, вагітні жінки та люди похилого віку. Представника авіакомпанії немає. Оператори брешуть про безкінечні перенесення рейсу, а борт учора не надали взагалі. Проводити переговори немає з ким. Чому не підключається МЗС? Люди в зоні контроля без їжі та води заблоковані та обмежені в пересуваннях. Що нам робити і кому писати тепер?", - зазначила у відкритому листі до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна адвокат Тетяна Слимак.Також заблоковані українці виклали відео. На одному з них люди стоять із плакатами про допомогу. "Ось так українці не можуть визволитися з полону Bravo Airways. Bravo - ганьба! Вони живуть в аеропорту другу добу", - каже за кадром чоловічий голос.На іншому відео люди забирають валізи. "Це нині друге коло пекла. Знову забираємо всі валізи. Знову йдемо на реєстрацію. Знову здаємо багаж, але спочатку всі його забираємо", - каже чоловік.

Дві сотні українських туристів застрягли ще й в Албанії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції