“Всіх же не перевішаєш”: Лукашенко прокоментував загибель білоруського активіста в Києві

“Всіх же не перевішаєш”: Лукашенко прокоментував загибель білоруського активіста в Києві

Фото: Associated Press

Самопроголошений президент Білорусі стверджує, що очільник "Білоруського дому" в Україні Віталій Шишов був для нього “ніким”.

Білоруський лідер Олександр Лукашенко заявив, що ніколи не звертав уваги на громадсько-політичну діяльність громадянина Білорусі, засновника громадської організації "Білоруський дім в Україні" (БДУ) Віталія Шишова, якого знайшли повішеним в одному з парків Києва.

Про це він заявив під час пресконференції “Велика розмова з президентом”, трансляція якої 9 серпня ведеться на YouTube.

За словами Лукашенка, Шишов для нього — порожнє місце. "Хто він такий для мене і для Білорусі взагалі? Він для нас був просто ніхто", – сказав він.

Самопроголошений президент Білорусі грубо прокоментував громадську та політичну діяльність загиблого та його соратників, засумнівавшись, що саме це стало причиною загибелі.

"Ну який божевільний в Білорусі піде його чомусь повісить, крім того, якщо там були “розборки” якісь. Ну навіщо? Елементарно: ну повісили одного, завтра буде такий же інший. Всіх же не перевішаєш", – зазначив Лукашенко.

Нагадаємо: 

  • 26-річний білорус Віталій Шишов 2 серпня вранці відправився на пробіжку і з тих пір перестав виходити на зв'язок. Згодом його знайшли повішеним у парковій зоні Києва, неподалік його місця проживання.
  • Європарламентарі, коментуючи загибель Віталія Шишова, висловили впевненість, що за цим стоїть режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть Віталія Шишова
Наступна публікація