Вступні іспити в Італії можуть повторити

Італійська фінансова поліція порушила справи проти викладачів державних університетів, яких підозрюють у отриманні хабарів.

Італійська фінансова поліція порушила кримінальні справи проти декількох викладачів державних університетів, яких підозрюють у отриманні хабарів розміром у 30 тисяч євро за гарантований вступ на медичний факультет, повідомив в понеділок представник правоохоронних органів.

За його словами, подібна порочна практика була виявлена після вступних іспитів 4-5 вересня на медичних відділеннях університетів в містах Анкона, Барі і К’єті. Як з'ясували слідчі, спочатку викладачі за 8 тисяч євро "готували" претендентів на, так званих, підготовчих курсах, а потім на вступному тесті підказували своїм протеже правильні відповіді.

Вступних іспитів в Італії не існує, проте місця на популярні факультети строго обмежені. На медичних факультетах, як правило, їх набагато менше, ніж охочих. Цим і користувалися хабарники, які брали з "блатних" абітурієнтів по 30 тисяч євро за вступ на медичний факультет.

До кримінальної відповідальності притягнуто семеро осіб. Всіх їх звинувачують у створенні злочинної організації, в корупції, шахрайстві і нанесенні збитку державі. Міністерство освіти розглядає питання про анулювання результатів всіх вступних тестів в цих університетах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: