Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Втішні новини". Інженери Маска мають варіанти визволення дітей з підводної печери у Таїланді

Винахідник напередодні вислав своїх фахівців на допомогу рятувальній місії.

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск повідомив обнадійливу інформацію щодо можливостей звільнення дітей з підводної печери у Таїланді. Про це винахідник написав у своєму мікроблозі.

"Трохи втішних новин від експертів, що досліджують печеру у Таїланді. Розробляємо варіанти камери для визволення, яка може бути достатньо безпечною і її можна буде спробувати. Також будуємо надувну трубу з повітрозабірниками. Але вона навряд чи спрацює, адже контури печери дуже складні, втім якщо спрацює, буде чудово", - написав Маск.

Нагадаємо, військові відкачали 40% води з печер, де застрягли тайські діти, однак якщо буде злива, рівень води знову підніметься. У печеру гравці дитячої футбольної команди з тренером пішли ще два тижні тому. А зворотний шлях відрізала раптова злива. Нові дощі можуть накрити регіон будь-якої миті, і тоді рятувальна операція ризикує затягнутися на місяці. По всьому світу нині мізкують, як швидше витягти дітей. Одним з варіантів розглядали визволення дітей за допомогою пірнання з аквалангом, однак виявилось, що це занадто небезпечно і діти пірнати не готові. Крім того бурять породу, у якій утворилась печера.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції