Ветеран ЦРУ розповів, що Україна може протиставити Росії в разі військового вторгнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джек Девайн вважає, що Україна може протистояти загарбницьким планам Москви лише зміцненням усіх державних інститутів і армії.

Вторгнення в Україну коштуватиме Росії дуже дорого і не принесе ніякого зиску. Про це в коментарі ТСН.ua розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, якого називають "головним шпигуном Америки".

"У Росії є ядерна зброя, танки, потужна армія. Відкрита війна з Росією буде коштувати Україні дуже дорого. Але я пам’ятаю ситуацію в Афганістані у 80-ті. Росіяни вторглися туди, а з часом все це стало для них занадто дорого. Вторгнення — дуже дорогий проект і він не може тривати довго. Якби я був в Москві, я б сказав: дивіться, вторгнення Росії в Україну буде не просто дорогим, але і безуспішним", - пояснив він.

Ніхто не буде підтримувати того, хто не готовий постояти за себе
Джек Девайн

Девайн зауважив, що Україна повинна сама піклуватися про свою долю.  

"Ніхто не буде підтримувати того, хто не готовий постояти за себе. Америка наразі дуже сконцентрована на свої проблемах – на тероризмі. Як Україна презентує себе світові – критично важливо, - сказав ветеран ЦРУ. - Якби мені сказали, що Україні потрібна порада, я б сказав, що потрібно бути сильним не тільки у військовому аспекті, але потрібно зміцнювати усі інститути – це ваш найкоротший шлях до успіху. Я б хотів сказати, що є простий рецепт, але його немає".

На його думку, головна мета Володимира Путіна - спробувати відвоювати більшу роль на світовій сцені. І саме це несе найбільшу загрозу Україні. "Його агресія щодня зменшує його шанси стати частиною світового співтовариства. Як звичайний громадянин я казав, що Росія розуміє силу. Україна повинна бути сильною і ми повинні бути сильними поряд із нею", - зазначив експерт. 

ВідеоВиклик Росії. Американці відправили есмінець до спірної протоки у Японському морі

Сполучені штати відправили есмінець до російських берегів у Японському морі. Військовий корабель показово проплив поблизу спірної затоки Петра Великого, щоби оскаржити надмірні претензії Москви на акваторії. А також відстояти права, свободи та законне використання моря не лише для Сполучених Штатів, а і інших країн. 

Виклик Росії. Американці відправили есмінець до спірної протоки у Японському морі

Джек Девайн – ветеран ЦРУ, який пропрацював у управлінні з 1967 по 1999 роки. Він брав участь у наймасштабніших операціях американської розвідки, зокрема, воєнному перевороті в Чилі в 1973 році, а також захопленням наркобарона Пабло Ескобара у 1993-му.

Наразі Девайн працює у приватному секторі, а в Київ приїхав презентувати власну книгу "Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки".

ВідеоПорошенко та Грібаускайте домовились про спільні дії на випадок агресії з боку Росії

Росія погрожує Литві у зв'язку із запровадженням санкцій у відповідь на російську атаку в Керченській протоці. Про російські погрози повідомила Даля Грібаускайте під час візиту до Києва. Президент Литовської Республіки приїхала до України підтримати українців в боротьбі с агресором та підписати низку двосторонніх документів, в тому числі дорожню карту розвитку стратегічного партнерства. 

Порошенко та Грібаускайте домовились про спільні дії на випадок агресії з боку Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції