Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З’явилися фото наслідків масштабної пожежі в Національному музеї Бразилії в Ріо-де-Жанейро з висоти пташиного польоту.

У неділю, 2 серпня, у Національному музеї Бразилії в Ріо-де-Жанейро сталася пожежа. Унаслідок займання було знищено колекцію з 20 мільйонів експонатів, до якої входили археологічні артефакти, предмети побуту, єгипетські і південноамериканські мумії.

Трагічні наслідки пожежі з висоти пташиного польоту можна побачити на знімках Reuters.

Фотогалерея Наслідки пожежі в музеї в Ріо-де-Жанейро згори (22 фото)

Користувач Twitter Felipe Campelo також виклав у Мережу відео, на якому видно понівечену будівлю.

Нагадаємо, пожежа розгорнулася у музеї в неділю 2 серпня о 19:30 та швидко охопила будівлю площею понад 20 тисяч метрів квадратних. Загасити її вдалося лише кілька годин потому. Унаслідок займання ніхто не постраждав. Четверо охоронців музею змогли вчасно покинути споруду.

Причин трагедії висувають кілька. Перша – коротке замикання. Відомо, що музей не отримував достатнього фінансування і у ньому не було встановлено спринклерну пожежну систему, що дозволила б швидко загасити займання. Наразі слідчі також розглядають версію навмисного підпалу.

Національний музей Бразилії нараховував понад 200 років та був найстарішою науковою установою країни. Його відкрив у 1818 році португальський король Жуан VI. У минулому споруда була імператорською резиденцією. 

ВідеоПожежа спопелила найстаріший музей Бразилії

У будівлі зберігалися понад 20 мільйонів експонатів. Серед них - цінні артефакти з різних країн, кістки динозаврів та метеорити. Що з цього вціліло, досі невідомо. Пожежа швидко охопила усі поверхи, але через що почалася, поки не встановили. Співробітники музею не раз скаржилися, що будівля перебуває у напівзруйнованому стані, ще й фінансування урізають.

Пожежа спопелила найстаріший музей Бразилії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції