Втратив родину: п’ятирічний хлопчик єдиний вижив під час аварії на канатній дорозі в Італії

Втратив родину: п’ятирічний хлопчик єдиний вижив під час аварії на канатній дорозі в Італії

ТСН

Що стало причиною аварії – з’ясовують слідчі.

Перебуває в лікарні з численними переломами: п’ятирічний хлопчик єдиний вижив під час аварії на канатній дорозі в Італії. Там загинули 14 людей - і хлопець втратив батьків, брата і прадідів.

Про це йшлося 24 травня в сюжеті ТСН.19:30.

Сталося все в районі гори Моттароне: обірвався трос однієї з кабін. На момент трагедії всередині було 15 осіб – серед них двоє дітей. Малечу – у тяжкому стані доправили в лікарню, згодом одна дитина померла від травм.

Що стало причиною аварії – з’ясовують слідчі. Міністр транспорту країни заявив - їхня мета - аби такого більше ніколи не повторилося. Востаннє канатну дорогу ремонтували 2016 року. Під час локдауну вона не працювала – її відкрили наприкінці квітня. Італійські ЗМІ пишуть, що на вихідних був чималий потік людей - багато туристів з’їхалися, щоби помилуватися виглядом на озеро Лаго-Маджоре, від якого починається канатна дорога.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області внаслідок падіння повітряної кулі під час проведення Фестивалю загинув 53-річний чоловік із Прилук. Його дружина, інші пасажири, а також 28-річний пілот, який є мешканцем Києва, отримали травми різного ступеня важкості. Їх госпіталізували до медичних закладів. 

Тим часом на Волині колесо огляду переполохало відпочивальників. Коли ті піднялися на висоту, механізм зупинився. На щастя, обійшлося без жертв. 

В Італії обірвалась популярна серед туристів канатна дорога: загинуло 14 людей

В Італії обірвалась популярна серед туристів канатна дорога: загинуло 14 людей
Наступна публікація