Вцілілий самописець знайшли на місці авіакатастрофи під Смоленськом

Під час розбирання залишків ТУ-154, що впав під Смоленськом, слідчі знайшли експлуатаційний самописець, який рідко зберігається при катастрофі літаків.

Слідчі на місці авіакатастрофи під Смоленськом знайшли експлуатаційний самописець, який рідко зберігається при катастрофі літаків, і зможуть використати його як додаткове джерело інформації.

"Експлуатаційний самописець не захищений і дуже рідко при авіаційній катастрофі він зберігається. Проте, в даному випадку він зберігся і... буде використаний як додатковий засіб при розслідуванні і розшифровці", - сказала голова Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Тетяна Анодіна, яка керує розслідуванням.

За її словами, експлуатаційний самописець містить той же обсян інформації, який є на аварійному самописці.

Самописець з польського літака виготовлений у Польщі і за спільним рішенням польської і російської сторін буде розшифрований у Польщі на заводі-виробнику.

Нагадаємо, у суботу, 17 квітня, в Польщі розпочалося прощання з загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом. Літак президента Леха Качинського впав 10 квітня. Усього на борту було 96 осіб, серед яких і члени екіпажу. Не вижив ніхто.

Читайте також:

Загибель президента Польщі Леха Качинського

Польща прощається з загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом

У Варшаві зацікавилися відео з пострілами на місці катастрофи Ту-154

Під Смоленськом зібрали всі фрагменти літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: