Вуду по-грузинськи

Грузинська опозиція принесла на мітинг до парламенту ляльку Саакашвілі.

Об'єднана опозиція відновила акцію протесту коло будівлі парламенту Грузії з вимогою відставки президента.

У вівторок, 6 листопада, пішов п'ятий день акції. Коло парламенту знов зібралося декілька тисяч чоловік.

Представники опозиції пронесли через натовп ляльку, що зображає президента Михайла Саакашвілі з намальованими "під Гітлера" вусиками, передає агентство "Новости-Грузия".

"Саакашвілі, Мерабішвілі та Бокерія кидають нам виклик. Поширюються чутки про розпуск акції, які йдуть від парламентської більшості," - заявив, відкриваючи мітинг, консерватор Звід Дзідзігурі.

"Ми розходитися не збираємось, подивимося, у кого міцніші нерви. Залишимося до кінця, навіть ціною життя," - сказав він.

Депутат парламенту Льован Гачичиладзе, що напередодні оголосив голодовку коло будівлі парламенту, повідомив, що до нього приєднується все більше людей.

"Дуже багато людей бажає приєднатися до голодовки. Всі, хто братиме участь у цій акції, заздалегідь мають пройти медичне обслідування," - попередив депутат.

Мітинг об'єднаної опозиції коло будівлі парламенту Грузії
Новости-Грузия
У вівторок пішов п'ятий день акції протесту опозиції
Грузинська опозиція також організувала пікети коло всіх входів і виходів з будівлі парламенту Грузії, повідомило агентство "Новости-Грузия".

Співробітники найвищого законодавчого органу вимушені проходити через так звані "коридори сорому". Учасники акції скандують: "Ви не з народом!".

Грузинська церква висловила готовність виступити в якості посередника для зняття напруги в країні. Власті й опозиція поки не коментували цю ініціативу.

Опозиція висуває п'ять основних вимог: відставка президента Михайла Саакашвілі, проведення парламентських виборів у квітні 2008 року, зміна принципу проведення мажоритарних виборів і комплектації виборчих комісій, а також звільнення "політв'язнів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: