Вуду-святилище і стіни у крові: американка утримувала секс-рабинь у борделі завдяки жертвоприношенню

Вуду-святилище і стіни у крові: американка утримувала секс-рабинь у борделі завдяки жертвоприношенню

Поліція Лас-Вегаса / Getty Images

Арешт 30-річної власниці борделю став кульмінацією піврічної операції.

Поліція Лас-Вегаса (США) накрила бордель у східній частині міста, власниця якого, утримувала секс-рабинь завдяки "чаклунству" та жертвоприношенню.

Таким чином 30-річна Жасмин Руссо-Мартінес не давала дівчатам покинути будинок розпусти, пише Daily Star.

Операція правоохоронців тривала 6 місяців. Вони обшукали веб-сайти і газети, які використовувалися секс-працівниками для реклами, і провели приватну бесіду з кількома жінками. Ці розмови привели їх до адреси в східному Лас-Вегасі.

Офіцери спостерігали за тим, як велика кількість чоловіків припаркувалася на вулиці і увійшла в будівлю на півгодинну "зустріч". Поліцейські зупинили деяких з них, а ті визнали, що будинок був публічним.

Поліція провела обшук на території і виявила презервативи, предмети жіночої гігієни і кілька "святинь" типу вуду, залитих кров'ю.

"Стіни кімнат теж були в крові... на всіх чотирьох кутах стін гаража теж було щось залите кров'ю", - йдеться в звіті поліції.

Під час інтерв'ю кілька жінок, які працювали в борделі, розповіли поліцейським, що Руссо-Мартінес погрожувала проклясти їх та їхні сім'ї, якщо вони спробують втекти.

На допиті в поліції Руссо-Мартінес сказала, що вона "відповість лише перед Богом". А на звинувачення у чаклунстві відповіла: "Я рада, що ви цікавитеся моєю релігією".

Як повідомлялося, у Хмельницькому виявили бордель, який був замаскований під масажний салон.