Вулфовіц пристав на пропозицію Кондолізи Райс

"Архітектор" війни в Іраку повертається в Білий дім.

Колишній перший заступник міністра оборони США та екс-президент Світового банку Пол Вулфовіц прийняв пропозицію держсекретаря Кондолізи Райс повернутися до адміністрації Джорджа Буша. Вулфовіц очолить Дорадчу комісію з міжнародної безпеки, що діє при держдепартаменті.

Пол Вулфовіц
Lenta.ru
Пол Вулфовіц вважається одним з "архітекторів" війни в Іраку
Комісія у складі 18 осіб має доступ до надсекретної розвідувальної інформації та готує рекомендації для держсекретаря США в таких напрямах, як роззброєння, боротьба з ядерним розповсюдженням і зброєю масового знищення, а також з інших питань зовнішньої політики, передає РИА "Новости".

Вулфовіц відомий у США як прихильник жорсткої зовнішньополітичної лінії та вважається одним з "архітекторів" війни в Іраку.

У складі комісії зараз працюють двоє інших відомих "яструбів": екс-директор ЦРУ Джеймс Вулсі та колишній заступник держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та міжнародної безпеки Роберт Джозеф, який є відомим прихильником розгортання глобальної американської системи ПРО.

Вулфовіц залишив пост заступника міністра оборони США в 2005 році. У тому ж році він став президентом Світового банку, але в червні 2007 року був вимушений піти з цієї посади у зв'язку зі скандалом через використання службового становища в особистих цілях - він забезпечив своїй подрузі престижну й високооплачувану посаду в банку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: