Вуличні вечірки пройшли у Франції: одна людина загинула, десятки госпіталізовані

Масштабні алкогольні вечірки, організовані через Facebook, пройшли у Нанті та Монпельє. Десятки людей потрапили до лікарень з отруєнням міцними напоями.

Великі вуличні вечірки, організовані через соціальну мережу Facebook, одночасно пройшли у французьких міста Нант і Монпельє. Розваги призвели до смерті 21-річного юнака, десятки людей потрапили до лікарні.

За оцінками місцевої влади, масові акції зібрали в кожному місті близько 10 тисяч людей. Учасники вечірок вживали багато алкоголю. За даними поліції, саме це і стало причиною загибелі хлопця, який, під впливом міцних напоїв, намагався скотитися з перил мосту в Нанті і впав на землю з шестиметрової висоти.

Крім того, в кожному місті десятки людей потрапили до лікарень з важким алкогольним отруєнням. Можна сказати, що цим пацієнтам пощастило, оскільки після проведення в Нанті першої масової вечірки в листопаді 2009 року було зареєстровано декілька випадків алкогольної коми.

Представники французько влади висловили тривогу у зв'язку з посиленням тенденцій з організації за допомогою соціальних мереж подібного дозвілля.

На 23 травня в Парижі запланована чергова вулична вечірка біля Ейфелевої вежі. Проте поліція вирішила боротися з організаторами флешмобу їхньою власною зброєю і на своїй сторінці в Facebook оголосила прийдешній захід протиправним, нагадавши про незаконність вживання алкоголю в громадських місцях.

Читайте також:

Тисячі п'яних британських студентів окупували курорти Іспанії

У Шотландії випустили пиво міцніше за горілку

Найприбутковішою інвестицією десятиріччя стало вино

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: