Вуличну проституцію в Берліні планують переселити в секс-бокси аеропорту Темпельхоф

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цієї ідеї є як прихильники, так і критики.

Мер берлінського округу Мітте Стефан фон Дассель надумав боротися з проституцією на вулиці Курфюрстенштрассе – основній для секс-працівниць в Берліні, котра є своєрідним аналогом амстердамського кварталу червоних ліхтарів. Цю ініціативу посадовець пояснює ініціативою місцевих жителів, повідомляє ВВС.

"Місцеві жителі і представники бізнесу протягом багатьох років закликають заборонити вуличну проституцію", - йдеться у заяві мера округу. Також представник влади нагадує, що міський сенат відмовляється запроваджувати обмеження на цей рід занять, оскільки побоюється погіршення загальної ситуації.

Фотогалерея Секс – також робота. У Києві відбувся марш за легалізацію проституції (24 фото)

Альтернативою може стати берлінський аеропорт Темпельхоф, який припинив обслуговування авіарейсів у 2008 році і є місцем для організації публічних заходів. Фон Дассель вважає, що заборона проституції на Курфюрстенштрассе та її перенесення в район колишнього аеропорту полегшить життя секс-працівниць і їхніх клієнтів.

Чиновник пропонує побудувати на території летовища комплекс, який матиме невеликі криті бокси, в які клієнти зможуть заїжджати у своїх автомобілях. Інтимні послуги вони зможуть отримувати просто в салонах своїх машин. Подібний комплекс уперше з'явився в голландському Утрехті у середині 1980-х років.

На території Німеччині "секс-бокси" виникли вперше у Кельні в 2001 році. Їх вирізняють високі заходи безпеки – зокрема, там є камери спостереження на території і "кнопки паніки" у кожному боксі. Згодом ідею підхопили інші міста країни, а також сусідньої Швейцарії.

Однак не всі мешканці району підтримують ідею мера. "Мені здається, її переносять в місце, де вона буде створювати менше незручностей для багатих. Хай вже краще вони стоять на перехрестях, ніж будуть в умовах, де їх не видно. Чоловіки, які до них приходили, були чудово помітні, тому було відчуття контролю. Але коли жінок неможливо буде побачити, можливо, це позначиться на їхній безпеці", - вважає Сара Тіба. 

ВідеоЛегалізація проституції: підрив інституту сім'ї чи поповнення бюджету України

Залиште свій коментар

Вибір редакції