Вулкан Мерапі на Яві починає заспокоюватися

Вулкан Мерапі в центральній частині острова Ява, жертвами виверження якого з 26 жовтня стали не менше 200 осіб, починає заспокоюватися.

Вулкан на Яві викинув понад 140 млн кубометрів порід і починає вщухати. Його жертвами з 26 жовтня стали не менше 200 осіб.

"На підставі спостережень з нуля годин по 24.00 (вчорашнього дня) виверження триває, але вже з меншою інтенсивністю", - йдеться в останньому зведенні, розміщеному на офіційному сайті Центру вулканології і зниження геологічних ризиків (ЦВСГР) Індонезії.

"Вогняна гора" (так перекладається назва Мерапі з індонезійського мови) викидає зараз стовп попелу на висоту не більше півтора кілометра, триває витікання лави в напрямку річки Гендол, проте протяжність її язику не перевищує 200 метрів.

Управління з ліквідації наслідків стихійних лих Індонезії днем раніше збільшило поточну офіційну оцінку кількості жертв до 191 (раніше повідомлялося про загибель 151 людини), включивши в цей список померлих від загострень хвороб серця, легенів та інших хронічних захворювань, викликаних викидами попелу.

Читайте також:

Виверження вулкану в Індонезії: кількість загиблих понад 100

Кількість жертв виверження індонезійського вулкану зросла до 44 осіб

На Яві сталося ще більш потужне виверження вулкана Мерапі

Виверження вулкана Мерапі в Індонезії: десятки тисяч людей евакуйовано

ВідеоВулкан Мерапі на Яві починає заспокоюватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: