Ввечері в "Домодєдово" почалась тиснява перед входом

Внаслідок посилення заходів безпеки в аеропорту "Домодєдово" утворились величезні черги.

Великі черги, тиснява і сутички утворились ввечері в аеропорту "Домодєдово" у зв'язку з посиленням заходів безпеки після теракту. В аеропорту введено режим посиленого пропускного контролю: весь багаж перевіряють за допомогою спеціального детектора. Через те, що такий детектор тільки один для двох входів одного крила, утворились величезні черги аж до вулиці.

Також при вході в аеропорт почалася тиснява, там працює лише один металодетектор і один апарат сканування багажу та ручної поклажі. На вході скупчилися сотні людей, які активно розштовхували один одного руками, чулися крики. Люди робили спроби штурмувати вхід.

Пізніше, як повідомляє "Ехо Москви", посилений контроль вирішили скасувати. Про це повідомив журналістам представник аеропорту.

Очевидці відзначають, що на виході стоять люди з табличками: вони готові допомогти доїхати до метро безкоштовно. Також багато таких добровольців координуються між собою в блогах і соціальних мережах.

Як повідомила прес-секретар "Домодєдово" Олена Галанова, зал прильоту, де безпосередньо був здійснений теракт, буде відкритий для зустрічаючих після завершення всіх необхідних слідчих дій. Зараз на місці, де стався вибух, продовжує працювати слідча група.

"Після того, як завершаться всі необхідні слідчі дії, фахівці аеропорту приступлять до ремонту приміщення, після чого сюди буде знову відкритий доступ громадян", - сказала Галанова. Вона підкреслила, що в результаті теракту зал отримав "незначні пошкодження", які будуть усунені достатньо швидко.

Зараз доступ до зали прильоту закритий, тут вартує міліцейське оточення. Всі зустрічаючі очікують виходу рідних і близьких біля залу, де ведеться реєстрація пасажирів, що вилітають.

Все про теракти в "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Під час теракту в "Домодєдово" загинули іноземці

Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Аеропорт "Домодєдово" потерпає від терористів уже втретє

Кількість жертв теракту в Домодєдово зросла до 35 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: