Ввів в оману: докази брехні екс-глави Манафорта представлені суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пол Манафорт намагався призначити людей в президентську адміністрацію.

Команда американського спецпрокурора Роберта Мюллера надала суду документи, які підтверджують, що екс-глава передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт брехав слідству і тим самим порушив укладену раніше угоду про співпрацю.

31-сторінковий документ за підписом спеціального агента ФБР Джеффрі Віланда опублікований в базі даних суду у відредагованому вигляді, - пише Інтерфакс.

Так, Манафорт ввів в оману суддів, заявивши, що не контактував з адміністрацією Трампа після його приходу до влади. Команда спецпрокурора Мюллера заявляє, що у них є докази зворотного.

За словами старшого співробітника кампанії Дональда Трампа Ріка Гейтса, Пол Манафорт намагався призначити людей в президентську адміністрацію.

Крім іншого, Манафорт ввів в оману слідство щодо платежу від неназваного знайомого на $125 тис. Як наголошується в документі, він повинен був задекларувати їх як дохід, а замість цього представив як позику.

Крім того, колишнього голову передвиборного штабу Трампа звинувачують у суперечливих показаннях щодо його контактів з Костянтином Килимником.

ВідеоЛьовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Телеканал CNN повідомив, що народний депутат України Сергій Льовочкін та бізнесмен Рінат Ахметов імовірно отримували від Пола Манафорта соціологію під час американських виборів. Нагадаю, Манафорт керував виборчим штабом Дональда Трампа, а наразі є підсудним. 

Льовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Нагадаємо, екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному з звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, і ще в одному відношенні змови, щоб перешкодити правосуддю. Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США у розслідуванні втручання Росії в американські вибори.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це робилося нібито за відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів понад трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції