Вже на другій японській АЕС стався витік радіоактивної води

Вода витекла з кількох басейнів для зберігання відпрацьованого палива на першому і другому реакторі АЕС "Онагава".

У результаті нового землетрусу магнітудою 7,1 на японській АЕС "Онагава" стався витік радіоактивної води.

Вода витекла з кількох басейнів для зберігання відпрацьованого палива на першому і другому реакторі АЕС. Натомість, рівень радіації поруч зі станцією залишається в нормі, запевняє компанія-оператор "Онагави" Tohoku Electric Power.

Раніше повідомлялося, що з ладу вийшли два з трьох джерел зовнішнього електропостачання АЕС "Онагава". Зовнішні джерела електроенергії для охолодження стрижнів з ядерним паливом використовуються на "Онагаві" з 11 березня ц.р.

Новий землетрус в Японії відбувся 7 квітня. Жертвами природного катаклізму, за останніми даними, стали три людини. Більше сотні отримали поранення.

Землетрус викликав перебої з електрикою в префектурах Міягі, Аоморі, Івате, Акіта і Ямагата.

Як відомо, 11 березня у Японії стався більш потужний землетрус - магнітудою 9. Його жертвами стали понад 12 тисяч чоловік. У результаті землетрус та викликаного ним цунамі на японській АЕС "Фукусіма-1" відбувся ряд аварій, що призвело до підвищення радіаційного фону на прилеглих територіях. Зокрема, вода з вмістом радіоактивного йоду у 7,5 мільйонів разів вищим за норму, витікала зі станції в океан.

6 квітня витік радіоактивної води з "Фукусіми" було повністю зупинено. Фахівці закачали в місце витоку забрудненої води близько півтори тисячі літрів суміші підвищеної твердості - "рідкого скла".

Читайте також:

Новий землетрус в Японії спричинив проблеми на трьох АЕС

Евакуйовані японці покинули напризволяще своїх тварин у Фукусімі (відео)

Після нового землетрусу в Японії цілі префектури залишилися без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: