"Вже там працюють": ФСБ направила до Донецька своїх співробітників розслідувати вбивство Захарченка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони вже перебувають на території "ДНР".

Федеральна служба безпеки Росії відправила своїх співробітників на Донбас для розслідування вбивства ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Цю інформацію агентству "Интерфакс" у понеділок, 3 вересня, підтвердив керівник служби оперативної інформації і міжнародних зв'язків ФСБ РФ Сергій Беседа.

"Спеціалісти вже там працюють", - розповів він.

Беседа також зазначив, що в ФСБ переконані в причетності українських спецслужб до ліквідації Захарченка. "Причетність, звичайно, українських спецслужб до цього ... ми думаємо, що це безперечно так", - підкреслив він. Беседа не повідомив, чи отримали співробітники російської Служби безпеки дозвіл від української влади на оперативну діяльність у Донецьку. 

Після ліквідації Захарченка Слідчий комітет РФ порушив справу за статтею 361 КК РФ (акт міжнародного тероризму, який спричинив заподіяння смерті людині).

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр" Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції