Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Взяли до уваги". У ЄС прокоментували можливість введення санкцій проти РФ за прикладом США

Рішення про санкції має ухвалювати Рада ЄС одноголосно.

У Європейському Союзі взяли до уваги запровадження США санкцій проти російських олігархів та компаній. Проте власні заходи воліли б вживати незалежно від будь-яких інших країн.

Про це повідомило джерело видання "Інтерфакс".

"Ми взяли до уваги оголошені Сполученими Штатами заходи. Притому, що ЄС і Сполучені Штати ретельно консультувалися щодо санкцій, які стосуються Росії, завжди було ясно, що будь-яке рішення щодо санкцій приймається кожною стороною (самостійно - ред.)" - йдеться у повідомленні.

Також співрозмовник зазначив, що такі рішення, як санкції, мають бути ухвалені Радою ЄС одноголосно.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі торгується вище за позначку в 73 рублі — вперше з вересня 2016 року. Станом на 13:03, за євро давали 73,20 рубля, на 1,82 рубля більше, ніж на закриття попередніх торгів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції