"Wassup?!!" вісім років потому рекламує не пиво, а Обаму (відео)

Реінкарнація культового споту Budweiser зібрала 1 500 000 переглядів за 2 дні. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Культовий рекламний ролик пива Budweiser "Wassup" відзначиним головним призом Канн 1999 років і породжувач цілої плеяди аналогічних відео, створених як агентством, так і шанувальниками цієї роботи, отримав продовження опісля восьми років, успішно трансформувавшись з реклами пива в політичну кампанію.

У новому споті герої первинної версії, згідно законам часу, постаріли і трохи у відчаї. І причин у них для цього предостатньо: фінансова криза, тривала війна в Іраку, падіння фондових індексів, погодні катастрофи і так далі.

Радісне і цілком позитивне "Wassup", яким воно було за часів кінця 90-х, зараз з'являється натягнутим і вимушеним - цих людей б'є життя, і вони вже не можуть так просто ним насолоджуватися. Але вихід є. І цей вихід - Барак Обама. Саме він повинен принести зміни, яких так гостро потребують герої споту, що втілюють в цьому ролику весь американський народ.

Новий ролик за два дні, що знаходиться в мережі, вже набрав півтора мільйони переглядів, і це, схоже, лише початок. Секрет цього відео не лише і не стільки в точному гуморі, а в деякій гуманістичній ідеї, близькій кожній людині і тезі про міцну чоловічу дружбу. Режисером пародії виступив Чарльз Стоун.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: