WikiLeaks: дані про ВВП Китаю не справжні

Документи WikiLeaks стверджують, що ВВП Китаю створюється штучно і не відображає реальної економічної ситуації.

Чергова порція секретних документів американських дипломатів, що стосуються Китаю, опублікованих на сайті WikiLeaks, розповідає про те, що ВВП Китаю створюється штучно і не відображає реальної економічної ситуації. Влада продовжує жорстко контролювати ЗМІ і санкціонувати хакерські атаки.

Відзначимо, що згідно з прогнозом Китайської академії суспільних наук, зростання економіки Китаю в 2011 році становитиме 10%, при цьому інфляція затримається на рівні в 3,3%.

Раніше ООН у доповіді "Економічна ситуація у світі та перспективи розвитку в 2011 році" дала прогноз на зростання ВВП Китаю на 8,9% у наступному році, відзначивши, що КНР разом з Індією буде відігравати особливу роль у відновленні світової економіки.

Нагадаємо, що в 3-му кварталі ВВП Китаю виріс на 10,6% в порівнянні з тим же періодом попереднього року, а за період c січня по вересень зростання становив 9,4%.

В цілому економіка Китаю в 2010 році, ймовірно, зросте на 9,9%.

Як повідомлялось, за підсумками 2010 року ВВП Японії поступилося ВВП Китаю, тим самим поступившися статусом другої після США економіки світу.

Читайте також:

WikiLeaks: Китай підтримує об'єднання двох Корей

В Китаї рекордно впали темпи зростання економіки

Китай став найбільшим світовим експортером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: