WikiLeaks готує черговий удар по США

США висловили занепокоєння з приводу того, що планована публікація може містити документи, підготовлені американськими послами та дипломатами на Близькому Сході.

Веб-сайт WikiLeaks оголосив про підготовку публікації близько 3 мільйонів секретних документів США.

"У найближчі місяці ми побачимо новий світ", - зазначається у мікроблозі WikiLeaks в мережі Twitter.

Тим часом влада США висловила занепокоєння з приводу того, що планована публікація може містити документи, підготовлені американськими послами та дипломатами на Близькому Сході. Держдепартамент США висловив побоювання, що ці матеріали можуть розкрити "джерела та методи", що використовуються американською розвідкою за кордоном.

Крім того, іноземні лідери зможуть прочитати, що американські дипломати писали в секретних повідомленнях про їх особисті якості, компетенції та чесності.

Це буде вже третя публікація американських секретних документів на WikiLeaks: у жовтні поточного року було представлено близько 400 тисяч американських військових доповідей, серед них доповіді військовослужбовців з місця бойових дій. У липні на тому ж сайті було викладено 76 тисяч секретних документів, що містять інформацію про воєнні дії в Афганістані.

Нагадаємо, Стокгольмський окружний суд 18 листопада видав ордер на арешт засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа, якого звинувачують у зґвалтуванні, сексуальних домаганнях і протиправному примусі.

Читайте також:

Пентагон зізнався, скільки США заробили на продажу зброї

WikiLeaks опублікує тисячі секретних документів щодо різних країн

Сайт WikiLeaks дістав компрометуючі матеріали про Росію

Норвезькі ЗМІ отримали доступ до засекречених документів по Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: