WikiLeaks: Лукашенко очолив список найбагатших олігархів Білорусі

WikiLeaks опублікував інформацію, згідно з якою Олександр Лукашенко розмістився на вершині списку 50 найбагатших олігархів Білорусі. У Лукашенка це назвали "дурістю фантастичного розмаху".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко "комфортабельно розмістився на вершині списку 50 найбагатших олігархів країни. Його статок оцінюється в 9 млрд. доларів.

Про це повідомляє британська газета Guardian з посиланням на WikiLeaks, який розмістив звіт посольства США в Мінську уряду своєї країни, датований 16 червня 2006 року. Видання повідомляє, що "в непідтвердженому списку переважають друзі Олександра Лукашенка".

Зокрема, Guardian публікує резюме з депеші, засекреченої тодішнім послом США в Білорусі Джордж Крол.

У резюме повідомляється, що економічний співробітник посольства отримав список 50 найбагатших олігархів Білорусі з оцінками чистої вартості їх активів.

Публікацію в WikiLeaks прокоментував керівник прес-служби президента Білорусі Павло Легкий, заявивши, що ці дані - "повна маячня".

"Дуже показово, що не розкриваються джерела інформації. Те, що ніяких джерел не існує в принципі, - це очевидно ", - заявив він.

За словами глави прес-служби, свого часу Лукашенко запропонував тодішньому президенту США Джорджу Бушу знайти його капітали і забрати їх собі, йому навіть було направлено відповідного листа.

"По-третє, хочу запитати: яким чином у Білорусі можна вкрасти такі колосальні гроші?. Так що депеша американського дипломата, якщо вона дійсно існувала, - дурість воістину фантастичного розмаху", - наголосив Легкий.

Будь-які коментарі у зв'язку з публікацією в Guardian в посольстві США в Білорусі отримати не вдалося.

Нагадаємо, згідно з поданою до ЦВК декларації, дохід Лукашенко за 2009 рік становив близько 90 мільйонів білоруських рублів (трохи менше 30 тисяч доларів).

Читайте також:

Лукашенко готовий "здатися" Росії за 4 мільярди доларів

У Білорусі кандидати в президенти один за іншим потрапляють у ДТП

Лукашенко - найбагатший кандидат у президенти Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: