WikiLeaks: Мєдвєдєв не зможе перемогти Путіна на виборах-2012

WikiLeaks розсекретив депеші посольства США в Москві, з яких стало відомо, що Мєдвєдєв набаго слабший за Путіна і йому не вдасться виграти вибори у 2012 році.

Повернення нинішнього прем'єра Володимира Путіна в президентське крісло в 2012 році - це аксіома, запевняли російські політологи американських дипломатів.

Про це йдеться в секретних депешах посольства США в Москві, які відомий сайт WikiLeaks передав виданню "Новая газета".

Розмова заступника держсекретаря США Ніколаса Бернса з кількома впливовими російськими політичними експертами відбулася 13 лютого 2010 року.

Політологи висловили думку, що чинний президент Дмитро Мєдвєдєв не готовий до боротьби за владу, тому що за час свого перебування при владі не встиг створити інститутів, які могли б його підтримати, і не зміг зібрати достатньої кількості кадрів.

За їхніми даними, за перший рік президентства, Мєдвєдєв привів в уряд не більше 1 тисячі своїх людей, тоді як армія соратників Путіна налічує 7 тисяч осіб.

При цьому на даний момент завдання Путіна - не допустити радикальних змін, щоб потім було комфортніше повернутися на президентський пост, говорили політологи.

Причому прем'єр-міністр нібито контролює не тільки внутрішню, але і зовнішню політику, використовуючи для цього міністра закордонних справ Сергія Лаврова і людей зі своєї команди в апараті уряду на чолі з Юрієм Ушаковим.

Таким чином, доктрина Путіна, в цілому, залишається в силі: Росія виступає одночасно як друг і як противник Заходу і блоку НАТО. За часів Мєдвєдєва змінилася тактика, але на загальну стратегію він вплинути не в змозі.

Перемогти на виборах-2012 Мєдвєдєв зможе тільки завдяки кадровим перестановкам 2010-2011 років, коли приведе достатню кількість своїх соратників. На думку політологів, у російських умовах це навіть важливіше політичних ініціатив.

Знаючи про такі настрої, влада боїться "помаранчевої революції", і саме з цим пов'язана заборона на проведення демонстрацій, стверджують політологи.

Як повідомлялося раніше, рейтинг уряду Путіна сягнув історичного мінімуму. За даними опитування, у червні рейтинг уряду знизився до 46 відсотків, а число тих, хто не схвалює дії кабінету Путіна, сягнуло 52 відсотків.

Читайте також:

Путін зізнався, що під час поїздок Росією відчуває себе конем

Мєдвєдєв виключив суперництво з Путіним на виборах

Джип Мєдвєдєва наїхав на натовп людей (відео)

Мєдвєдєв оголосив кінець "державного капіталізму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: