Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
WikiLeaks оприлюднить інформацію про вибори в США, які зможуть вплинути на їхній результат

Також портал опублікує інформацію про компанії Google і про уряди трьох країн.

Портал WikiLeaks найближчим часом опублікує важливу інформацію, яка стосується виборів в США і значно вплине на їхній результат.

Про це повідомив засновник організації Джуліан Ассанж під час відеомосту-прес-конференції в Берліні, присвяченій 10-річчю WikiLeaks, передає Інтерфакс.

"Протягом наступних 10 тижнів ми будемо публікувати новий матеріал щотижня. У нас дуже щільний графік, всі документи за темою виборів в США повинні вийти до 8 листопада", - заявив Ассанж.

За його словами, публікації будуть включати в себе документи про війну, постачання озброєнь, також буде присутня інформація про компанію Google.

Перші матеріали будуть опубліковані вже цього тижня, додав Ассанж.

Засновник порталу також оприлюднить "значну кількість матеріалів" щодо урядів трьох країн.

Нагадаємо, портал Wikileaks оприлюднив аудіозаписи з серверів національного комітету Демократичної партії США, отримані після хакерського злому. У мікроблозі в Twitter організація повідомила, що один з файлів стосується передвиборної кампанії колишнього суперника кандидата від демократів Хілларі Клінтон сенатора від Вермонта Берні Сандерс. "Прихильник Клінтон дзвонить в НКДП з вимогою зупинити Сандерса", — йдеться в повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції