WikiLeaks опублікує "іракське досьє"

WikiLeaks, обіцяє, що "іракське досьє" втричі перевищить обсяг "афганського досьє".

Протягом декількох тижнів WikiLeaks у співпраці з деякими неназваними ЗМІ опублікує матеріали американського оборонного відомства про війну в Іраку. Про це в інтерв'ю журналу Newsweek заявив редактор видання The Bureau of Investigative Journalism Іан Овертон.

Кількість документів "іракського досьє" втричі перевищить обсяг "афганського досьє", представленого в липні 2010 року, яке викликало великий скандал. Ряд телеканалів та друкованих ЗМІ вже готують матеріали, присвячені документам Пентагону по війні в Іраку. Планується, що вони будуть представлені в один день.

Разом з тим ні дата публікації секретних матеріалів, ні назви ЗМІ, в яких вони з'являться, поки не повідомляється.

WikiLeaks - портал, що спеціалізується на зборі та публікації секретних матеріалів. Він придбав велику популярність після розміщення бібліотеки з більш ніж 75 тисяч документів, присвячених військовій операції США в Афганістані. WikiLeaks пообіцяв опублікувати ще й другу частину "афганського" досьє, яке складається з більш ніж 15 тисяч документів, у вересні 2010 року.

Сайт WikiLeaks існує з 2006 року. Крім власне військових відомостей, на ньому розміщаються і корпоративні документи. Його засновником є громадянин Австралії Джуліан Ассанж.

Читайте також:

Wikileaks опублікує решту секретних даних щодо Афганістану

Пентагон вимагає від WikiLeaks повернути секретні документи

Таліби пригрозили розправою інформаторам з досьє Wikileaks

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: