WikiLeaks опублікує тисячі секретних документів щодо різних країн

WikiLeaks погрожує до кінця року опублікувати чотири тисячі компрометуючих документів стосовно різних країн, зокрема Росії.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассандж заявив, що опублікує до кінця року ще близько чотирьох тисяч секретних документів, що стосуються різних країн, зокрема Росії.

За його словами, в розпорядженні інтернет-ресурсу є секретні матеріали не тільки щодо США, але і щодо цілої низки інших держав.

Також Ассандж вкотре закликав США розслідувати опубліковані WikiLeaks дані про тортури іракських ув'язнених і зловживання американських військових в Іраку.

"Публікація даних щодо США привела не до всебічного і ретельного розслідування порушень прав людини, як це роблять інші країни, а до агресії на адресу нашої організації, публічних загроз і спроб знищити інформацію, що стала надбанням громадськості. Я вважаю, що така поведінка США не прийнятна для світової спільноти", - сказав Ассандж.

Він також повідомив, що, можливо, йому доведеться попросити політичного притулку в Швейцарії, куди в цьому випадку переїде і сайт WikiLeaks.

Нагадаємо, що WikiLeaks, сайт, що спеціалізується на поширенні засекреченої інформації, опублікував в ніч на 23 жовтня близько 400 тисяч документів, що мають відношення до військової операції США в Іраку.

Читайте також:

Росія закликала США розслідувати оприлюднені WikiLeaks дані

Сайт WikiLeaks дістав компрометуючі матеріали про Росію

Влада Іраку звинуватила опозицію в публікації скандального досьє

Пентагон відмовився розслідувати інформацію, яку було оприлюднено Wikileaks

WikiLeaks опублікував досьє про війну в Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: