WikiLeaks переїхав до Швейцарії

Матеріали ресурсу WikiLeaks тепер доступні за wikileaks.ch - скандальний сайт, "убитий американським DNS-сервісом" отримав доменне ім'я у Швейцарії.

Сайт скандального ресурсу WikiLeaks, які нещодавно опублікував чергову порцію секретних документів США, змінив доменне ім'я на wikileaks.ch. Про це повідомляється в офіційному блозі ресурсу на Twitter.

Крім цього, сайт як і раніше доступний за IP-адресою 213.251.145.96.

Вранці 3 грудня WikiLeaks припинив працювати за адресою wikileaks.org. У мікроблозі WikiLeaks на Twitter повідомлялося про те, що сайт був "убитий американським DNS-сервісом EveryDNS.net".

Як повідомили в EveryDNS, надання послуг wikileaks.org було перервано у відповідності з правилами сервісу.

Приводом стали неодноразові DDOS-атаки на сервер WikiLeaks, які, згідно із заявою адміністрації DNS-сервісу, загрожують його стабільній роботі і, відповідно, ставлять під загрозу функціонування близько 500 тисяч інших сайтів, які є клієнтами EveryDNS.

Раніше засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж став фігурантом внутрішнього розслідування, що проводиться міністерством юстиції США і Пентагоном. Він був також оголошений в міжнародний розшук за запитом Швеції. Крім того, ресурс WikiLeaks був позбавлений хостингу на Amazon - за інформацією ЗМІ, це рішення було прийнято під тиском влади США.

Проект WikiLeaks отримав широку популярність завдяки публікації з 2006 по 2009 роки сотень тисяч секретних документів, що стосуються дій армій США в Іраку і Афганістані.

Остання серія витоків WikiLeaks була опублікована 28 листопада 2010. Вона включала в себе близько 250 тисяч депеш, складених американськими дипломатами, які працювали в різних країнах світу.

Читайте також:

Скандальний сайт WikiLeaks припинив працювати

Американці порівняли Мєдвєдєва зі склянкою - "це ніхто у російській політиці"

Тимошенко заявила, що у Wikileaks нема на неї компромату

Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: