Wikileaks просить своїх симпатиків про екстрену технічну допомогу

Керівництво WikiLeaks просить допомоги в прихильників.

Портал WikiLeaks закликав своїх прихильників по всьому світу надати екстрену технічну допомогу, щоб зберегти існування сайту в інтернеті. Про це йдеться в опублікованому через інформаційну мережу Twitter зверненні керівництва WikiLeaks.

"Ми зазнаємо в даний час потужної атаки, - сказано в повідомленні. - Для того, щоб залишитися у світовій мережі, нам необхідне ваше сприяння".

Допомога потрібна у формі так званих "дзеркальних" веб-сайтів, які копіюють інформацію, поширювану WikiLeaks, і направляють її по паралельних каналах.

У результаті перед тими операторами, які намагаються закрити конкретний веб-портал, поява численних "дзеркальних" сайтів створює нездоланні перешкоди.

Тим часом британські ЗМІ повідомляють, що творець WikiLeaks австралієць Джуліан Ассандж, який знаходиться в передмісті Лондона, може бути заарештований вже в найближчі 48 годин за ордером, виданим Інтерполом за запитом Швеції.

Як повідомлялось, прокуратура міста Гетеборг веде проти Ассанджа розслідування за звинуваченнями у згвалтуванні двох жінок.

Читайте також:

Завдяки WikiLeaks Мєдвєдєв зрозумів увесь цинізм США

Засновник Wikileaks: після моєї смерті оприлюднять спеціальний архів

Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

WikiLeaks: Росію назвали "мафіозною державою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: