WikiLeaks заробив у 2010 році мільйон євро

Прихильники Джуліана Ассанжа і ресурсу WikiLeaks впродовж року перерахували йому пожертв на суму близько одного мільйона євро.

Скандально відомий сайт WikiLeaks в 2010 році отримав один мільйон євро (1,3 мільйона доларів) у вигляді пожертв.

Таку інформацію оприлюднив Wall Street Journal з посиланням на дані німецького фонду Wau Holland Foundation, що займається рахунками сайту.

Німецький фонд збирає пожертви для сайту і оплачує рахунки WikiLeaks. Причому добровільні внески перераховувалися або через Інтернет (невеликі суми від прихильників сайту), або передавалися особисто від заможних людей, які здатні пожертвувати для WikiLeaks десятки тисяч доларів.

За даними фонду, витрати сайту з початку поточного року склали приблизно 380 тисяч євро (майже 500 тисяч доларів). Більшість коштів йшла на покупку технічного обладнання, оплату доступу до Інтернету і різні поїздки співробітників WikiLeaks.

За словами представника Wau Holland Foundation Хендріка Фалда, також сайт ухвалив рішення виплачувати заробітну плату своїм співробітникам.

WikiLeaks набув скандальної популярності, виклавши у відкритий доступ сотні тисяч конфіденційних документів американської влади.

Спочатку це були папери, що стосуються операцій США в Іраку і Афганістані.

Пізніше, наприкінці листопада цього року, на сайті з'явилися витримки з секретного листування і депеш американських дипломатів, які їздили по всьому світу. У цих документах містяться досить невтішні характеристики світових лідерів.

Читачі американського журналу Time обрали засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа людиною року. Тим часом навколо самого Ассанжа спалахнув сексуальний скандал – чоловіка заарештували за підозрою у зґвалтуванні, але потім випустили під заставу. Ассанж стверджує, що його переслідують з політичних мотивів.

Читайте також:

Ассанж вважає, що у американській в'язниці його вб'ють

Bank of America відмовився обслуговувати рахунки WikiLeaks

Кастро: Ассанж морально поставив США на коліна

В Інтернеті виклали інструкцію для прихильників WikiLeaks, які готують нові DDOS-атаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: