"Й*бана прибиральниця". У Польщі університет усунув студентку, яка на камеру принизила українку

Дата публікації
"Й*бана прибиральниця". У Польщі університет усунув студентку, яка на камеру принизила українку

pixabay.com

Навчальний заклад також звернувся до прокуратури.

Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині усунув студентку, яка виклала відео з ксенофобськими образами на адресу українки, з якою разом їхала в потягу. За справу також взялася прокуратура.

Про це повідомляє місцеве видання Wprost.

На відео студентка-медик з  лайкою скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потягу.

"Вчора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в потягу, і взагалі, за*бала увесь, к*рва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити…

Досить того, що вона була гладкою, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла", - скаржилась дівчина на відео. Воно набрало майже 60 тисяч переглядів.

"Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. *бати тих українських ст*рв, ненавиджу їх… Ця жінка – дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись", - сказала вона.

Відео, яке дівчина власноруч виклала у мережу, дійшло до університету. Там вирішили негайно усунути студентку. "В прокуратуру також було направлено повідомлення про можливе скоєння злочину, і в університеті було порушено дисциплінарне провадження", - додали у навчальному закладі.

"В університеті немає і ніколи не буде місця для виявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки щодо осіб різної статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, віросповідання, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації чи знедолених", – сказано в заяві.

Після скандалу дівчина записала ще одне відео – у ньому спробувала запевнити, що не підтримує дискримінацію, та назвала інцидент "жартом". "Вибачте, я не думала, я просто дурепа", - сказала вона.

Нагадаємо, двох українців знайшли мертвими у холодильній камері у Польщі. Сталося все в Лодзинському воєводстві в центрі країни. За даними поліції, загиблі - чоловіки 28 і 46 років. Знайшов їх у безкисневому приміщенні для зберігання фруктів власник сховища.

Наступна публікація