"Мене охопив жах": американка прокинулася і виявила дикого звіра у своєму ліжку

"Мене охопив жах": американка прокинулася і виявила дикого звіра у своєму ліжку

Фото: pixabay.com

Чоловік забув зачинити двері, коли вийшов на прогулянку з собакою.

Мешканка Атланти, штат Джорджія, прокинулася і виявила у своєму ліжку сервала. 

Про це повідомляє CNN.

Крістін Франк прокинулася від того, що хтось ходив по її ліжку. Коли жінка розплющила очі, вона побачила перед собою дику тварину зростом 80 сантиметрів.

"Він був всього за 15 сантиметрів від мене. Я відразу зрозуміла, що це не просто домашня кішка. Мене охопив жах", - розповіла Франк.

На думку американки, звір міг проникнути до будинку, коли її чоловік пішов гуляти з собакою і забув зачинити за собою двері.

Жінка повільно вийшла з кімнати, а її чоловік відкрив двері, що ведуть зі спальні на вулицю, щоб сервал міг покинути приміщення. 

Потім вони звернулися до служби з контролю за тваринами, яка переадресувала  звернення Департаменту природних ресурсів штату.

Сервал - хижак сімейства котячих, що мешкає в Африці. Довжина тіла становить 90-135 сантиметрів, вага - від восьми до 18 кілограмів. Полюють на невеликих антилоп, гризунів, птахів.

Нагадаємо, стадо слонів із невідомих причин покинуло природний заповідник в китайській провінції Юньнань. 15 особин подолали 500 кілометрів, знищивши 56 гектарів посівів.

Новини світу: у Таїланді дикий слон проломив стіну будинку, аби знайти їжу

Новини світу: у Таїланді дикий слон проломив стіну будинку, аби знайти їжу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7764
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація