"Я двічі натиснув на Путіна": Трамп розповів про свою першу зустріч з президентом РФ

"Зараз час працювати з Росією конструктивно", – заявив Трамп.

Президент США Дональд Трамп вперше у своєму мікроблозі в Twitter прокоментував свою зустріч з російським президентом Володимиром Путіним, яка відбулася 7 липня.

"Я двічі наполегливо натиснув на Путіна стосовно втручання Росії у наші вибори. Він серйозно це спростував. Я вже висловлювався з приводу цього..." – написав Трамп.

Він також додав, що обговорив із Путіним припинення вогню в деяких районах Сирії, яке "врятує життя". "Зараз час працювати з Росією конструктивно!" – додав він.

"Путін і я обговорили створення непрохідного підрозділу з кібербезпеки для того, щоб контролювалися всі хакерські втручання у вибори та багато інших негативних речей", – заявив Трамп.

І щодо втручання Росії у вибори США Трамп резюмував: "Чому Обама нічого не зробив, коли мав інформацію до виборів?"

Нагадаємо, це не вперше, коли Трамп звинувачує Обаму в бездіяльності з приводу втручання РФ в американські вибори. Подібну заяву він зробив наприкінці червня. "Якщо адміністрації Обами задовго до виборів 2016 року доповіли, що Росія намагається втрутитися, чому не було жодних дій?" – заявив президент США.

Трамп виступив із такою заявою після матеріалу газети Washington Post про те, що Бараку Обамі ще в серпні минулого року було відомо про "пряме зацікавлення" президента РФ Володимира Путіна у втручанні у виборчий процес у США.

 

 

Залиште свій коментар