"Я маю на увазі Україну": колишній президент США Джордж Буш назвав вторгнення в Ірак "невиправданим" (відео)

Дата публікації
Перегляди
10к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я маю на увазі Україну": колишній президент США Джордж Буш назвав вторгнення в Ірак "невиправданим" (відео)

Фото: Credits

Відео промови Буша швидко поширилося в соціальних мережах.

Колишній президент США Джордж Буш помилково назвав вторгнення до Іраку "жорстоким" і "невиправданим", перш ніж виправитися, сказавши, що мав на увазі вторгнення Росії в Україну.

Під час промови в Далласі він торкнувся теми війни в Україні та розкритикував політичну систему Росії.

"Результатом є відсутність стримувань і противаг у Росії, а також рішення однієї людини розпочати абсолютно невиправдане і жорстоке вторгнення в Ірак", - сказав Буш.

Потім він хитнув головою та виправився.

"Я маю на увазі Україну", - додав він.

Буш жартома звинуватив у помилці свій вік, а глядачі розсміялися.

Відео промови із зазначеною помилкою Буша швидко поширилося в соціальних мережах, зібравши понад три мільйони переглядів лише в Twitter після того, як відео було розміщено у Twitter репортером Dallas News.

"Виступаючи сьогодні вдень у Далласі, колишній президент Джордж Буш зробив значну словесну помилку, обговорюючи війну в Україні. Він назвав "цілком невиправданим і жорстоким вторгненням", але замість України сказав "Ірак", - написав репортер.

Додамо, що 2003 року, коли Буш був президентом, Сполучені Штати очолили вторгнення до Іраку через зброю масового знищення, яку так і не знайшли. Тривалий конфлікт забрав життя сотень тисяч людей.

Нагадаємо, 27 квітня президент США Джо Байден офіційно запропонував призначити дипломатку Бріджит Брінк послом в Україні.

Зауважимо, що Вашингтон майже три роки не призначав свого посла до України після відставки Марі Йованович. Вона залишила посаду в травні 2019 року на особисту вимогу тодішнього президента Дональда Трампа через звинувачення в нелояльності.  

Читайте також:

Наступна публікація