"Я почала плакати": жінка осліпла через помилку лікаря, а коли прозріла - не впізнала себе

"Я почала плакати": жінка осліпла через помилку лікаря, а коли прозріла - не впізнала себе

pixabay.com

Американка втратила зір через помилковий діагноз.

59-річна мешканка Орора, штат Колорадо, Конні Парк втратила зір на 15 років через неправильно поставлений діагноз, а потім прозріла і не впізнала себе у дзеркалі.

 Про це повідомляє видання Metro.

Жінка почала відчувати проблеми із зором у 2003 році: коли вона дивилася на світ, то перед очима виникали плаваючі "мушки" і чорні цятки. Тоді жінка звернулася до офтальмолога, який діагностував у неї глаукому. Фахівець повідомив, щовже надто пізно, операцію проводити немає сенсу і, швидше за все, пацієнтка осліпне.

Через декілька місяців вона стала бачити на 85% гірше. 

Незважаючи на всі перешкоди, Парк пристосувалася до нового способу життя.

У 2018 році жінку направили до офтальмологічного центру для проходження обстеження. Там з'ясувалося, що діагноз, поставлений більше десяти  років назад, невірний. Насправді  вона страждала від катаракти, яка піддається хірургічному лікуванню. Тоді американці зробили необхідну операцію.

"Коли наступного дня мені зняли пов'язку, перше, що я побачила, були брови, вії і зіниці медсестри, і я почала плакати", - розповіла жінка.

Через 15 років до неї повернувся зір, і вона нарешті побачила коханого чоловіка і онуків. 

"Найважче було дивитися у дзеркало, тому що я ніколи не думала про своє старіння", - додала вона.

Раніше повідомлялось, що  мешканка валлійського міста Суонсі Беккі Тернер зважилася на ампутацію ноги заради збереження дитини. 

А 55-річна черниця Моніка з Нью-Джерсі (США) стала популярною в TikTok після того, як розкрила свій справжній вік. Проте багато користувачів упевнені, що їй не більше ніж 30, адже вона виглядає набагато молодшою за свої роки.

Новини України: у Львівській області 7-річна дівчинка проковтнула металеву деталь від сумки

Новини України: у Львівській області 7-річна дівчинка проковтнула металеву деталь від сумки
Наступна публікація