Перейти до змісту
"Я помираю, немає чим дихати": в’єтнамці розповідають про зниклих безвісти родичів, які можуть бути серед 39 загиблих у вантажівці в Британії

Місцева поліція вже не впевнена, що усі загиблі були громадянами Китаю.

У В’єтнамі почали ширитися повідомлення про зниклих безвісти людей, які незаконно вирушили до Великої Британії і можуть бути серед 39 знайдених загиблих у вантажівці в графстві Ессекс.

Про це пише The Guardian.

У поліції також зазначили, що вже не впевнені, що всі 39 загиблих були громадянами Китаю. "У четвер ми дали початкову інформацію щодо національності. Однак зараз ситуація розвивається", - розповіла речниця поліції. Вона підкреслила, що поки не може розповісти деталей.

Водночас, у В’єтнамі родини звертаються до дипломатичних установ із проханням знайти їхніх близьких, які припинили виходити на зв’язок у середу. Одна з таких родин показала повідомлення від 26-річної Фам Тхі Тра Май, яка писала матері: "Я помираю, тому що немає чим дихати".

Кілька інших родин також розповіли, що їхні родичі мали їхати до Британії нелегальним способом і вони не виходять на контакт. У поліції зазначають, що, можливо, серед загиблих були в’єтнамці із фальшивими китайськими паспортами.

Наразі близько шести в’єтнамських родин повідомили про зникнення їхніх близьких. Також серед загиблих може бути 20-річний Нгуєн Дін Луонг. Його родичі розповіли, що він мав прибути до Британії 23 жовтня, однак наразі зв’язку із ним немає.

Поширюється інформація і про загибель 26-річного хлопця та 19-річної дівчини з В’єтнаму. Брат останньої розповів, що у вівторок вона написала йому повідомлення, що її помістили у контейнер і вона вимикає телефон, щоб її не змогли викрити. Відтоді вона не виходила на зв’язок, а люди, які займались нелегальним перевезенням, повернули родині кошти. Як розповіли близькі дівчини Фам, за поїздку до Британії вони заплатили 30 тисяч фунтів (38 тисяч доларів).

Як повідомлялося, 23 жовтня у графстві Ессекс, що у південно-східній частині Англії, в контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. Водія фури затримали, його підозрюють у вбивстві. За даними ЗМІ, загиблі є громадянами Китаю. Поліція припускає, що ці люди замерзли до смерті, намагаючись нелегально потрапити до Великої Британії.

Відео Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Хоча сам транспортний засіб був зареєстрований у Болгарії 2 роки тому. Моторошну знахідку виявили у графстві Ессекс напередодні. Всередині вантажівки було 39 людських тіл, у тому числі одного підлітка. Хто ці небіжчики, звідки прибули і куди прямували - це зараз з'ясовують слідчі.  

Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин