"Я просто багатий": пропагандист Соловйов не розуміє претензій з приводу його шалених статків

"Я просто багатий": пропагандист Соловйов не розуміє претензій з приводу його шалених статків

"Я просто багатий": пропагандист Соловйов не розуміє претензій з приводу його шалених статків

Фото: YouTube/SobiNewsRussia

Одіозний телеведучий сказав, що у Навального комплекси.

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов не розуміє претензій з приводу його багатства. Так він відреагував на розслідування Фонду боротьби з корупцією щодо його нерухомості.

"Я багата людина, про це хтось не знав? Я не бачив цього тексту, але не дуже розумію, в чому претензії до мене, в тому, що я цього не приховую? Я займався бізнесом в дев'яності і є багатою людиною", — сказав Соловйов виданню The Insider.

Одіозний телеведучий вважає, що опозиціонер Олексій Навальний "екстраполює на нього свої комплекси".

"Я розумію, що Навальному це не дає спокою, але не знаю, навіщо екстраполювати на мене свої комплекси. Тому що я не в Чорногорії бізнес робив? Ну вибачте. Звичайно, це все комплекси", - сказав Соловйов.

Пропагандист зазначив, що він не є чиновником або держслужбовцем, тому не розуміє претензій до себе.

"Не розумію, в чому претензії до мене. Я що, чиновник, держслужбовець? Ні. Я просто багатий", - сказав він.

Нагадаємо, у розслідуванні Фонду боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального йдеться, що одіозний російський ведучий Володимир Соловйов має статки близько мільярда рублів. Політик зазначає, що "бездарний" пропагандист "розцвів" у часи цензури і дуже розбагатів.

Згідно з розслідуванням, мерія Москви підібрала йому квартиру 160 метрів в елітному будинку і продала за ціною 2,5 мільйона рублів. При тому, що мінімальна ринкова ціна таких апартаментів в рік купівлі — 13 мільйонів. Незабаром Соловйов купив ще дві квартири у цьому будинку, збільшивши площу свого елітного майна до 450 квадратних метрів. Сьогоднішня ціна цієї нерухомості становить 250 мільйонів рублів.

Також журналіст має будинок на 1046 метрів в дачному селищі Передєлкіно в Московській області. Він коштує близько 400 мільйонів рублів.

Власну віллу пропагандист має в Італії на озері Комо. Спочатку вона була оформлена на його американську фірму, а потім він переоформив її на себе. Крім того, Соловйов оформив резидентство в Італії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація