"Я ще живий і не за кордоном": Лукашенко відреагував на події в Білорусі

"Я ще живий і не за кордоном": Лукашенко відреагував на події в Білорусі

Фото: Associated Press

Шостий день поспіль в країні не припиняються акції протесту.

Президент охопленої протестами Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував чутки про нібито його втечу з країни та відреагував на страйки на заводах та підприємствах.

Про це він заявив 14 серпня на нараді по роботі будівельної галузі, повідомляє БЕЛТА.

"Для початку, я ще живий і не за кордоном, як тут деякі наші шановні "свядомия" розкручують: президент покинув країну і перебуває за кордоном. Сьогодні 14 число, ми з вами зустрічаємося для того, щоб обговорити роботу будівельної галузі", - заявив Лукашенко.

Він також наголосив, що страйки можуть дуже негативно позначитися на майбутній роботі підприємств.

Варто зазначити, що у Білорусі від 11 серпня оголошено загальнонаціональний страйк, до якого вже приєдналися заводи-гіганти країни, медики та діячі культури. Серед них "БелАЗ", "МАЗ", "МТЗ" та інші.

Нагадаємо:

  • 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Після оприлюднення даних перших екзитполів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Вони не згодні з перемогою чинного президента Лукашенка.
  • Сталися перші сутички з ОМОНом, правоохоронці використовували світлошумові гранати, гумові кулі та водомети. Інтернет не працював на території країни усю ніч. Понад 100 осіб були поранені гумовими кулями.
  • Ввечері 10 серпня тисячі білорусів у десятках міст країни знову вийшли на акції протесту. Правоохоронці розганяли мітингарів водометами, світло-шумовими гранатами та кулями, але протести не вщухали. В результаті вибуху гранати загинув перший протестувальник, десятки поранених.
  • 11 серпня опозиція оголосила загальнонаціональний страйк. Цього дня люди також вийшли на вулиці протестували. За декілька днів поліція затримала понад 5 тисяч протестувальників.
  • 12 серпня помер другий активіст, якого жорстко затримав ОМОН.
  • 13 серпня білоруські лікарі офіційно підтвердили інформацію про третю жертву протестів у країні. Медик "швидкої" у місті Жодіно заявив, що його пацієнт помер після побиття ОМОНом. 

У Білорусі випустили близько тисячі затриманих протестувальників, серед них може бути українець

У Білорусі випустили близько тисячі затриманих протестувальників, серед них може бути українець

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація