Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я спокушав її, як повію. У США "злили" запис Трампа, у якому він розповідає про домагання жінок

Запис різко засудили високопоставлені республіканці.

У США публічного надбання отримав запис кандидата в президенти Дональда Трампа, датований ще 2005 роком, де бізнесмен розповідає, як він домагається жінок. Запис був опублікований газетою The Washington Post. Про це повідомляє Reuters.

Так, у п'ятницю, 7 жовтня, стало відомо про те, що 2005 року бізнесмен Трамп та радіо- і телеведучий Біллі Буш нейприйнятно обговорювали жінок та способи їх домагання. "Злив" запису стався за місяць до голосування, а також за два дні до другого раунду теледебатів Трампа зі своєю суперницею, кандидатом від демократів Гілларі Клінтон.

Повідомляється, що у той день 11 років тому Трамп та Буш їхали на знімальний майданчик мильної опери "Дні нашого життя", де кандидат у президенти в одному з епізодів мав зіграти самого себе. Зустрічала їх актриса Аріан Закер.

Під час поїздки Трамп говорив журналісту, як потрібно домагатися жінок.

"Я зробив спробу її тр*хнути. Вона була одружена. Я спокушав її, як повію, але не зміг домогтися", - каже Трамп на аудіозаписі. Про яку саме жінку йшлося, бізнесмен не уточнив.

Крім того, чоловіки почали обговорювати зовнішність й актриси Закер, коли побачили її з авто, наближаючись до місця знімання.

Мільярдер зазначив, що його тягне до красивих жінок.

"Я просто починаю цілувати їх. І коли ти зірка, вони дозволяють тобі робити це", - заявив Трамп, після чого поділився ще більш вульгарною порадою щодо домагань.

Високопосадовці США з Республіканської партії, членом якої є Трамп, різко засудили висловлювання Трампа.

"Жодну жінку не можна описувати в подібних виразах і говорити про неї в такій манері. Ніколи", - підкреслив голова Національного комітету Республіканської партії Рейнс Прібус.

Спікер Палати представників Конгресу республіканець Пол Райан заявив, що його "нудить" від реплік Трампа.

"Я сподіваюся, що Трамп відноситься до цієї ситуації з необхідною серйозністю і працює над тим, щоб продемонструвати країні, що має більшу повагу до жінок, ніж випливає з цього запису", - зазначив він.

Крім того, колишні претенденти на висунення від республіканців Джеб Буш і Мітт Ромні також засудили слова Трампа. Буш, своєю чергою, назвав їх негожими, а Ромні - такими, "що принижують наших дружин і дочок".

Трамп, своєю чергою, вибачився за свої слова на своїй сторінці у Facebook. Він заявив, що це був "чоловічий стьоб, приватна бесіда, що мала місце багато років тому".

"Я приношу вибачення, якщо хтось був ображений", - сказав Трамп.

Водночас у своєму пості він зазначив, що Білл Клінтон також домагався жінок, а Гілларі - атакувала та принижувала його жертв.

Біллі Буш заявив, що він збентежений і йому соромно за ту розмову.

Кандидат у президенти США Гілларі Клінтон назвала репліки Трампа "жахливими".

Зазначимо, на адресу бізнесмена і до цього висувалися звинувачення в сексизмі і ненависті до слабкої статі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції