Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я - відкрита книга: екс-радник Трампа погодився свідчити у справі щодо втручання РФ у вибори в США

Він підкреслив, що на відміну від його колишнього колеги Майкла Флінна він не збирається захищатися п'ятою поправкою Конституції США.

Радник на той час кандидата в президенти США Дональда Трампа Картер Пейдж заявив про готовність свідчити перед Конгресом на відкритих слуханнях щодо розслідування щодо втручання РФ у вибори у США.

Про це пише USA Today.

При цьому він наголосив, що на відміну від його колишнього колеги Майкла Флінна він не збирається захищатися п'ятою поправкою Конституції США, що дозволяє не надавати свідчень проти себе.

"Я відкрита книга", - заявив Пейдж, висловивши впевненість, що його свідчення стануть "гігантським стрибком".

У самому комітеті поки не підтвердили офіційно, чи заплановані слухання Пейджа на наступний місяць. Слухання триватимуть в рамках розслідування зв'язків президентської кампанії Трампа з російським урядом та втручання РФ у внутрішні справи США.

Нагадаємо, що раніше в США призначили Роберта Мюллера спеціальним радником з розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори в США.

Трамп негативно відреагував на це, назвавши процес "найбільшим полюванням на відьом", спрямованим проти політика в історії США.

Відео Майкл Флінн відмовився свідчити у справі ймовірного втручання РФ у президентські вибори США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції