Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я з того народу, який навчив світ стійкості: хвора на рак дружина Асада звернулася до нації

11 серпня дружині сирійського президента виповниться 43 роки.

Дружина президента Сирії Башара Асада Асма виступила із зверненням після того, як у неї діагностували злоякісну пухлину.

Її слова опубліковані в Twitter-акаунті канцелярії сирійського лідера.

«Я з того народу, який навчив світ стійкості, силі та здатності поглянути в обличчя труднощам. І моя рішучість виникає з вашої рішучості, стійкості всіх попередніх років», — заявила вона, додавши фотографію, на якій вона посміхається, незважаючи на перебинтованную руку після крапельниці.

Про госпіталізацію Асми Асад стало відомо 8 серпня. У жінки виявили рак молочної залози. Відзначається, що хворобу виявили на ранній стадії.

11 серпня дружині сирійського президента виповниться 43 роки. Башар Асад одружився на Асмі в 2001 році. У тому ж році у них народився син Хафез, у 2003-му — донька Зейн, а в 2004-му — син Карім.

ВідеоУ Сочі російський президент прийняв у своїй резиденції сирійського диктатора Башара Асада

Зустріч виявилася абсолютно несподіваною, ніхто зі сторін про її підготовку напередодні не повідомляв. Відомо, що Асад привітав Путіна з переобранням. Й похизувався, що начебто сирійська армія успішно бореться з тероризмом. Суттєвіших деталей переговорів наразі невідомо. 

У Сочі російський президент прийняв у своїй резиденції сирійського диктатора Башара Асада

 

Вибір редакції