Ядерну програму Ірану не зупинити

Санкції не зупинять ядерну програму Ірану, заявляє президент країни Махмуд Ахмадінежад.

Санкції міжнародного співтовариства не зупинять ядерну програму Ірану, заявив у суботу президент Ірану Махмуд Ахмадінежад.

"Ті, хто думає, що своїми гнилими методами, такими, як психологічна війна та економічні санкції, зможуть зупинити прогрес іранського народу, помиляються," - сказав іранський президент, виступаючи в Тегерані на щорічному параді на згадку про ірано-іракську війну (1980-1988).

Ахмадінежад відзначив, що впродовж всієї історії Ісламської Республіки "ворогам" не вдалося зламати волю іранського народу, і всі подальші спроби недругів країни приречені на поразку.

Він у черговий раз закликав "окупаційні війська" покинути Ірак. Таке рішення "може розв'язати всі проблеми в цій державі", вважає Ахмадінежад.

Рада Безпеки ООН вже двічі приймала резолюції, що передбачають санкції відносно Ірану за відмову припинити збагачення урану.

На днях постпред США при ООН Залмай Халілзад повідомив, що проект резолюції СБ, що посилює санкції відносно Ісламської Республіки, з'явиться протягом декількох тижнів.

За його словами, цей документ буде підготовлений за підсумками зустрічей у форматі "три плюс три" (Росія, Китай, США і члени Євросоюзу - Франція, Німеччина і Великобританія) спочатку у Вашингтоні 21 вересня, а потім у Нью-Йорку.

Франція чекає від СБ ООН введення нових санкцій відносно Ірану, інакше Париж домагатиметься цього через європейські інститути, заявив в раніше постпред Франції в ООН Жан-Моріс Ріперт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: