"Ягідки ще попереду": Лукашенко пообіцяв опублікувати другу частину "перехоплених" розмов про отруєння Навального

Він наполягає, що запис розмови справжній.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв опублікувати другу частину нібито перехопленої розмови іноземних політиків про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Про це розповів головний редактор Роман Бабаян, який брав участь в інтерв'ю з Лукашенком.

За його словами, Лукашенко заявив, що "марно з нього почали сміятися", оскільки він має запис скандальної розмови.

"Це тільки шматочок цієї плівки. У нас є вся ця розмова, хочете послухати? Ми, природно, одразу відреагували: звичайно, хочемо, давайте послухаємо! На це він говорить: "тоді попросіть керівника ФСБ Росії, він дасть її вам послухати, тому що я передав цю плівку йому. Але я можу вам сказати, що це дурниця, це квіточки. Ви навіть не уявляєте, яка у нас є інформація і які ягідки ще попереду", - розповів він.

Журналіст зазначив, що Лукашенко наполягає на справжності запису. За словами білоруського президента, запис зробили за допомогою станції радіоелектронної розвідки, яку розгорнули в Гродні, яка, за його словами, забезпечена суперсучасною технікою.

Нагадаємо, 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині, до тями досі не прийшов.

Німецьке видання Spiegel з посиланням на власні джерела 4 вересня повідомило, що сліди отрути "Новачок" знайшли у зразках крові, сечі та шкіри російського опозиціонера Олексія Навального, а також на пляшці з водою. 

3 вересня Лукашенко заявив, що інформація про отруєння російського опозиціонера Навального речовиною з групи "Новачка" нібито сфальсифікована, що, за його словами, підтверджується перехопленою розмовою між Берліном та Варшавою.

4 вересня Telegram-канал "Пул першого", пов’язаний з пресслужбою президента Білорусі Лукашенка, опублікував запис нібито "перехопленої" розмови "Берліна та Варшави" щодо отруєння російського опозиціонера Навального. Спілкуються нібито "Нік" з Німеччини та "Майк" з Польщі.

Відео Балтійські країни ввели санкції проти Лукашенка

Країни Балтії запровадили санкції проти Лукашенка. Він та ще 29 білоруських чиновників стали персонами нон-ґрата в Литві, Латвії та Естонії. У самій Білорусі, тим часом, тривають суди над затриманими - напередодні до автозаків потрапили майже півтори сотні людей. Про останні події в сусідній країні – у сюжеті.    

Балтійські країни ввели санкції проти Лукашенка

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів