Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вулиці карантинного міста залишаються порожніми.

Китайське місто Ухань, яке стало центром розповсюдження нового коронавірусу та водночас прикувало до себе увагу всього світу. 11-мільйонний мегаполіс повністю закрили на карантин, влада будує додаткові лікарні, а налякані мешканці зайвий раз не наважуються покидати власні домівки. Світові ЗМІ опублікували одразу кілька відео з дронів, на яких показані порожні вулиці колись жвавого міста.

Такий вигляд має головна дорога в Ухані та місто з висоти. На відео, опублікованому виданням AFP, помітно, наскільки спорожніло місто.

На інших кадрах з дрона, вже The New York Times показує безлюдні вулиці мегаполіса. В провінції Хубей, де і розташоване місто Ухань фіксується найвища смертність від коронавірусу. Недуга тут забрала життя вже 479 людей (3% від усіх хворих).

Cвоєю чергою, CNN у сюжеті порівняв, як жило місто до епідемії коронавірусу та після її початку. Журналісти показали, як жваві вулиці, заповнені людьми та автомобілями раптом перетворилися на порожні, а "мільйонник" ззовні набув подоби міста-привида.

Тим часом всього за кілька днів влада побудувала одну з лікарень для хворих.  Будівництво госпіталю "Хуошеншань" розпочалося 24 січня. А вже 3 лютого вона прийняла перших пацієнтів. Госпіталь розрахований на 1000 місць.

Друга лікарня "Лейшеншан" має запрацювати 5 лютого на площі 30 тис. квадратних метрів. Вона буде розрахована на 1300 місць. 

Станом на 14:00 5 лютого коронавірус з Китаю підхопили вже майже 25 тисяч людей у всьому світі. Недуга забрала 494 життя.

Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 117 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції