Як наркотик: в Індії вперше зафіксували залежність від серіалів Netflix

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік сильно зіпсував собі зір, заробив виснаження і безсоння.

В Індії у 26-річного чоловіка діагностували залежність від Netflix.

Про це повідомляє Mirror.

Він дивився серіали щонайменше 8 годин кожного дня протягом півроку. Психологи встановили, що таким чином він намагався забути про проблеми в сім'ї і безробіття.

Чоловік сильно зіпсував собі зір, заробив виснаження і безсоння. Тепер він перебуває в клініці під наглядом фахівців і лікується нарівні з тими, у кого є проблеми з наркотиками і алкоголем.

Це перший офіційний випадок, коли людину лікують від "Netflix-манії".

Нагадаємо, всесвітня організація охорони здоров'я внесла залежність від відеоігор до переліку хвороб. Згідно з документом, ігроманія характеризується порушенням контролю за грою, відведенням грі все більшого пріоритету настільки, шо їй надається перевага перед іншими інтересами і повсякденними заняттями.

Відео Чому МОЗ хоче збільшити допустимі норми наркотиків, і чим це загрожує

Люди вийшли на мітинг проти наркотичної пропозиції Міністерства охорони здоров`я. Їх обурює, що МОЗ планує збільшити для наркозалежних так звані добові норми наркотиків. Нині хворий на хімічну залежність може носити або зберігати дома до 5-ти грамів "травки" - це вважається невеликими розмірами і відповідальність - адміністративна, штраф 425 гривень або адмінарешт на 15 діб. Якщо ж більше 5 грамів - відповідальність вже кримінальна, тобто в`язниця. Тепер же пропонують цю кількість наркотичної речовини збільшити у 5 разів - до 25 грамів. 

Чому МОЗ хоче збільшити допустимі норми наркотиків, і чим це загрожує

Залиште свій коментар

Вибір редакції