Як отруєння Скрипаля спровокувало міжнародний скандал. Інтерактивна хроніка "пригод туристів" з ГРУ

Все про справу Скрипалів та її наслідки в інтерактивній хроніці

4 березня непритомними в британському місті Солсбері знайшли екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його дочку Юлію.

За кілька днів слідчі заявили, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку було виготовлено в Росії.

З огляду на це, майже одразу ж після отруєння Велика Британія звинуватила у ньому Росію, зазначавши, що замовники безпосередньо перебувають у владній верхівці країни. 

Нещодавно британські правоохоронні органи оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними і виявились "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

З чого усе розпочалося, як саме розвивалися події, та як на отруєння Скрипалів відреагувала світова спільнота - дивіться в інтерактивній хроніці.

Нагадаємо, минулого місяця підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції