Як святкують Великдень у світі християни східного обряду в умовах пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Цього року християни східного обряду святкують Великдень 19 квітня.

Сьогодні, 19 квітня, в усьому світі християни східного обряду святкують Великдень. Оскільки свято припало на карантин через коронавірус, священники більшості конфесій закликають вірян утриматися від походів до церкви і молитися вдома.

ТСН.ua зробив підбірку світлин, як на карантині святкують Великдень у різних країнах світу. 

Через стрімке поширення коронавірусу у світі, низка країн ввела обмеження на час святкування Великодніх свят. Так, у Греції сьогодні усі вулиці порожні, люди святкують вдома, замість того, щоб масово збиратися в церквах. Також грекам цього року довелося обійтися без благодатного вогню з Єрусалиму, який приїхав до Афін, але не був розповсюджений по храмах країни. Однак влада все ж таки вирішила порадувати людей феєрверками, які запустили над стародавнім храмом Парфенон на пагорбі Акрополя в Афінах.

У Болгарії православна церква протистояла закликам закрити церкви на Великдень, але виконувала вимоги органів охорони здоров’я: усі віряни були у масках і дотримувалися дистанції.

У Румунії священники у супроводі волонтерів, які були у захисних костюмах, роздавали вірянам святе світло, оскільки напередодні влада заборонила населенню відвідувати храми. Люди також приєднувалися до богослужінь онлайн.

У Білорусі та Росії церкви не закривали, але вірян просили дотримуватися карантинних обмежень, а також приєднуватися до богослужінь онлайн.

Загалом цього року у більшості країн Великдень - найголовніше релігійне свято майже 300 мільйонів православних у світі було скасовано або обмежено через пандемію COVID-19.

Як відзначити Великдень з дотриманням і традицій, і карантину — пряме включення 

Як відзначити Великдень з дотриманням і традицій, і карантину — пряме включення 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація